חיפוש

מדוע לא כדאי לוותר על ביטוח בריאות?

רובנו רגילים, כבר מגיל צעיר, לשמוע משפטים כמו "העיקר הבריאות", אך מה זה באמת אומר לנו? והאם, בתור נערים צעירים, אנחנו באמת יכולים להבין את המשמעות של המשפט הזה? האמת היא שרק כאשר אנחנו מתחילים לשמוע על אסונות של אחרים, על מחלות ועל מצבים בריאותיים קשים, אנחנו מתחילים להבין שלא לעולם חוסן. אומנם כל אדם יכול להחליט שהוא דואג לבריאות שלו ושהוא רוצה לחיות חיים שלווים וטובים, אך בסופו של דבר לא הכול תלוי בנו. עובדה היא שאפילו אנשים שכל חייהם עשו ספורט ומעולם לא עישנו בסופו של דבר חלו בסרטן ריאות. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים מה ניתן לעשות בנידון. זה נשמע לכם מוכר? מחפשים פתרון? אם כך, כדאי שתדעו: ביטוח בריאות פרטי זה כל מה שאתם צריכים.

כסף ובריאות

מהם היתרונות של ביטוח בריאות פרטי?

נתחיל דווקא מהחיסרון: הביטוח לא יעלים את המצב הבריאותי שממנו אתם עלולים לסבול. הוא לא מעביר מחלות ולא מחזיר אדם חולה למצבו הבריאותי התקין. מצד שני, הביטוח הבריאותי הפרטי יכול להיות הדבר היחיד שיציל אתכם מקריסה כלכלית ולכן יש לו חשיבות גדולה כל כך. אומנם זה נכון שיש הבדל בין ביטוחי הבריאות השונים שביניהם תוכלו לבחור ולכל אחד יש משהו אחר להציע לכם, אך מצד שני, כל ביטוח יהיה טוב יותר מאשר לחיות ללא ביטוח כזה. ברוב המקרים ביטוחים בריאות כוללים:

  • מימון של תרופות שאינן בסל הבריאות
  • קידום בתור לטיפולים מיוחדים כמו השתלות
  • האפשרות לבחור את הרופא המנתח שלכם
  • קידום בתור לבדיקות דחופות

כל אלה יכולים, במצבים מסוימים, להציל את חייכם ולכן ברור מדוע, אם קיימת האפשרות לעשות ביטוח בריאות פרטי, לא כדאי לוותר על כך.

איפה כדאי לכם להיות מבוטחים?

הדילמה האמיתית שלכם היא לא האם לעשות ביטוח בריאות אלא איפה תרצו להיות מבוטחים? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין אתכם. בישראל יש כמובן לא מעט חברות ביטוח הפועלות בערים שונות ונשאלת השאלה מה בעצם ההבדל בין החברות הללו? האם יש חברה טובה יותר מאחרות? חשוב שתדעו: חברת ביטוח טובה היא חברה שתמיד זמינה עבור הלקוחות שלה ושלא מתחמקת מלתת להם את מה שמגיע להם. לכן הדבר הכי חשוב שתוכלו לעשות בבואכם לחפש חברת ביטוח אמינה לביטוחי בריאות, זה לקרוא אודותיה כמה שיותר חוות דעת. חוות הדעת וההתרשמויות השונות בדרך כלל מאוד אמינות, אז למה שלא תיעזרו בהן? אומנם חשוב גם לבדוק את המחירים של פוליסות הביטוח, אך בסופו של דבר עדיף לפעמים לשלם קצת יותר אם זה מה שייתן לכם שקט נפשי. חשוב שתהיו בטוחים שברגע האמת תמיד תקבלו מענה מחברת הביטוח שלכם ולשם כך כדאי יהיה לברר מראש כל מה שאפשר אודות החברה שבה אתם בוחרים.

מעוניינים לדעת איך להאט את הזקנות העור באופן פשוט וטבעי כנסו לכאן

אולי תאהבו גם את: